Липсата на ориентация е много лошо нещо, особено когато става дума за шофиране. Неписано правило гласи, че по-зле с посоките са представителките от нежния пол, но действително не е ясно колко това е вярно.
За да улесни "живота си" и по-скоро работата си инструктор, който обучава бъдещи шофьори, е прибегнал до краен подход. Това става ясно от пост в социалната мрежа. На снимките се виждат големи табели с надписи ЛЯВО и ДЯСНО, поставени в съотвените страни над таблото на автомобила за улеснение на кандидат-шофьорите.
Не е ясна каква е реалната причина да се стигне до този метод - дали след нелеп инцидент или редовно късане на нерви, но той е факт.
Снимки: Станислава Димитрова

Прочетете още
- 13:01 Силна експлозия или трус? Загадъчен тътен разтревожи Пловдив и региона
- 12:02 В памет на Кристиян: Ден на траур обявиха в гимназията в Сопот
- 13:41 Пореден инцидент! Камион отнесе мантинела, озова се в насрещното ВИДЕО
- 16:00 Нов скандален въпрос около трагедията на АМ „Тракия": Бащата на Сияна посочи вещото лице