Майките на деца с увреждания от гражданската инициатива "Системата ни убива", които протестират от 1 март, организират днес автошествие с наслов "Борисов, тук сме!". Те се готвят да преминат по пътя от Министерския съвет към дома на премиера в Банкя.
Участниците в автошествието настояват за оставката на Борисов. Сборният пункт е паркингът пред БНБ, 17:30 часа.
Майките, които са на палатков лагер пред сградата на правителството, ще изпратят послание до министър-председателя, в което е цитиран стих от Христо Смирненски "Два свята, единият е излишен!“.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив