Мъж е починал в Монтана, докато е чакал на опашка, за да си плати сметките. Трагедията се е случила в квартален офис на фирма за финансови услуги, съобщиха от полицията. Мъжът е 57-годишен жител на града. Той се е бил наредил на опашка, за да плати битовите си сметки, когато му е прилошало.
Сигнал на телефон 112 е получен около обяд от очевидци. 57-годишният мъж се е оплакал, че не се чувства добре и е паднал на земята, пише BulNews. На мястото веднага е пристигнал екип на Бърза помощ и полиция, но човекът вече бил починал и медиците само са констатирали смъртта му.
Тялото е транспортирано за аутопсия в болницата в Монтана.
Снимката е илюстративна
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 08:00 Вълна от обири на коли по варненските плажове - задигат всичко, дори маркови очила на 10 години
- 10:00 Познат сценарий - обществото посочва виновника още в първите часове и това почти винаги е шофьорът
- 08:15 Трус във ВМЗ - Сопот: Целият управителен съвет подаде оставка