17-годишни момчета бяха удари от токов удар на ЖП гарата в Стара Загора. И двете деца са пострадали и настанени в болница. Не се съобщава за тяхното състояние.
Инцидентът е станал на 19 юни около 21:15 часа вечерта. Сигнал до полицията е подаден от трето 17-годишно момче. Пострадалите са негови приятели.
Те се качили на покрива на товарен вагон, стоящ на коловоз и при отваряне на капандурата на вагона се получил токов удар.
Образувано е досъдебно производство.