Трафикът на ГКПП "Кулата" и ГКПП "Маказа" на границата с Република Гърция е интензивен на вход и изход за леки автомобили, по данни към 13.00 часа. Това съобщиха от ГД „Гранична полиция“. Предвид увеличението на пътникопотока се препоръчва пътуващите да използват обходните маршрути през ГКПП "Илинден", ГКПП "Златоград" и ГКПП "Ивайловград".
Интензивен е трафикът и на ГКПП "Калотина" на българо-сръбската граница на изход за леки и на ГКПП "Капитан Андреево" на българо-турската - за товарни автомобили.
На границата с Румъния трафикът е трафикът е интензивен на вход за леки автомобили на ГКПП "Дунав мост-Русе" и на вход и изход за леки коли на ГКПП "Кардам".
Преминаването през всички контролно-пропускателни пунктове на границата с Република Северна Македония се осъществява нормално.
Прочетете още
- 20:00 Telegram група с интимни снимки на българки оцелява с години въпреки сигналите до ГДБОП
- 19:36 Трагедия край Казанлък: 18-годишен шофьор загина след тежка катастрофа
- 20:29 Скандал на АМ „Хемус": ТИР остана насред магистралата, защото... му свършило горивото
- 21:00 „Като умра, не искам да имам гроб...": жена от Храбрино разтърси мрежата