1015 е общият брой на регистрираните случаи на коронавирус в България. За последното денонощие са положителните проби са 49.Това стана ясно от традиционния брифинг на Националния оперативен щаб във ВМА.
За първи път има област с повече случаи от София - това е Плевен с 17 случаи, като 13 от тях от завод "Мизия".
Има и двама починали с COVID-19 у нас за последното денонощие, като общата бройка става 47.
Това са жена от Сливен на 77 години и 49-годишен мъж, който след 11 дена интубация е починал в "Пирогов". Нямаме данни за придружаващи заболявания на починалите", заяви още шефът на ВМА.
Очаквайте подробности!
Прочетете още
- 20:00 Глутница вся ужас в София: Докато институциите спят, кучетата вече вилнеят в следващия квартал
- 22:00 Гризачите стават все по-устойчиви на отрови - задава ли се нова пандемия?
- 21:00 Докато чакаме безопасни пътища: В Казанлък кърпят дупки направо в локвата ВИДЕО
- 19:00 Ужас в София! Асансьор с майка и дете пропадна ВИДЕО