Протестиращите в столицата отново проведоха шествие. Днес те преминаха през Съдебната палата, булевард "Витоша", НДК, блокираха за кратко Орлов мост и продължиха към сградата на БНТ, където се спряха за малко. След това шествието пое обратно към Триъгълника на властта.
Без ексцесии премина и днешният ден, предаде репортер на Glas.bg.
Kъм този момент има засилено полицейско присъствие около сградите на Президентството и Министерски съвет, както и в малките улички в центъра на София.
От утре протестът е обявен не пред Народното събрание, а пред Министерски съвет.
Протестите в София продължават: "Вотът на недоверие сме ние" СНИМКИ



Прочетете още
- 13:01 Силна експлозия или трус? Загадъчен тътен разтревожи Пловдив и региона
- 12:02 В памет на Кристиян: Ден на траур обявиха в гимназията в Сопот
- 13:41 Пореден инцидент! Камион отнесе мантинела, озова се в насрещното ВИДЕО
- 16:00 Нов скандален въпрос около трагедията на АМ „Тракия": Бащата на Сияна посочи вещото лице