Актьорът Александър Кадиев публикува видео как шофира кабриолет с дъщеря си и снима с телефон в ръка, докато се забавляват под вчерашния дъжд. Днес обаче се оказа, че това удоволствие си има цена. Той съобщи, че е бил санкциониран от полицията. В ново видео в социалните мрежи той призна, че е нарушил закона, и разкри, че е получил глоба от 51 евро и ще му бъдат отнети осем контролни точки за използване на мобилен телефон зад волана.

"Добрата новина е, че полицията си върши работата, така че поне не плюйте полицаите за нищо. Няма значение, че съм Александър Кадиев, така че не спекулирайте с това… ама те, щото известните. Идват полицаите и си ме третират като гражданин на Р. България," казва Кадиев в днешното си видео.

Той не отрича грешката си и е готов да си понесе последствията.

"Записвам това видео, за да се успокоите абсолютно всички по повод вчера - публикувах видеото с кабриолета с дъщеря ми. В което видео ние се забавляваме тук, на нашата улица. Валеше дъжд и в действителност снимах с телефона. И понеже живеем в държава, в която очевидно можем да си ползваме телефоните по време на шофиране, обаче като някой друг го ползва, проблемът е огромен. Ок, виновен съм. Ок, дойдоха полицаите. Записвам това видео, за да видите, че законът работи за всички. Сега ще си понеса последствията. Добрата новина е, че полицията си върши работата, така че поне не плюйте полицаите за нищо. Няма значение, че съм Александър Кадиев, така че не спекулирайте с това… ама те, щото известните. Идват полицаите и си ме третират като гражданин на Р. България. Ще ми вземат 51 евро и 8 точки," гласи цялото му съобщение.

Ето и кадрите:

А ето видето, станало повод за глобата, което Кадиев сподели в социалните мрежи: