Окървавен мъж събра погледите на столичани в квартал "Дружба". Младежът, който е и полугол, се разхождал в района на Орлов мост. Това става ясно от публикация Милена Петкова. Кадърът е от вчера.
В коментарите под поста завляха различни предположения какъв може да е мъжът и какво му се е случило. Според един от тях просто става дума за заснемане на нов клип.
Зевзеци обаче "тръгнаха" в съвсем друга посока. Те предположиха, че е тръгнал на протест или се връща от там. Други просто посочиха, че е много пиян англичанин. Трети сметнаха, че зад странния вид на момчето стои кастинг за филм на ужасите.
Вижте сами:
Прочетете още
- 13:01 Силна експлозия или трус? Загадъчен тътен разтревожи Пловдив и региона
- 12:02 В памет на Кристиян: Ден на траур обявиха в гимназията в Сопот
- 13:41 Пореден инцидент! Камион отнесе мантинела, озова се в насрещното ВИДЕО
- 16:00 Нов скандален въпрос около трагедията на АМ „Тракия": Бащата на Сияна посочи вещото лице