"Към общата бройка на починалите вследствие на коронавируса, от днес добавяме д-р Нели Пандева, за която се потвърди чрез PCR анализ в допълнителните изследвания, че е носител на коронавирусна инфекция". Това съобщиха от Националния оперативен щаб.
Припомняме, че първите медици, които дадоха живота си в борбата с COVID-19 са д-р Илияна Иванова от Инфекциозното отделение на МБАЛ "Д-р Иван Селимински" - Сливен, и д-р Нели Пандева - Илиева от "Спешна помощ" – София.
Още 9 медици са новите заразени с коварния вирус. 7 от тях са в Пазарджик и двама във Видин.
Прочетете още
- 09:00 Александър Сано: Културата е битка за оцеляването ни като нация ВИДЕО
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 17:00 Деца превърнаха „Витошка" в изпитателна писта с въже и тротинетка ВИДЕО
- 18:00 Войната на пътя има верига от съучастници - от фиктивните прегледи до липсата на контрол