Жената, която оцеля, след като бе блъсната на пешеходна пътека в Пловдив, е в добро общо състояние. Тя е приета за наблюдение, уточниха от УМБАЛ "Св. Георги".
Лек автомобил помете две жени на "зебра" в Пловдив - едната загина!
Както съобщихме по-рано, инцидентът на ул. "Брезовско шосе" е възникнал около 17.20 ч. По предварителна информация лек автомобил блъснал на пешеходна пътека две жени - майка и дъщеря.
На път за болницата по-младата е починала.
Зад волана на колата също е била жена.
Местопроизшествието е запазено. Предстои оглед. Движението се регулира от полицейски служители.
Очаквайте подробности!
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив