Два леки автомобила са изгорели почти напълно в Люлин 10. Инцидентът е станал около 4 часа вчера сутринта. За това съобщават очевидци.
На този етап няма информация да колите са умишлено запалени или се касае за обикновен инцидент.
Повечето столичани, които коментираха снимките в мрежата са категорични, че става дума за разичстване на сметки.

"Някой има да изкупува стари грехове", пише Мартин Р. "Като не връщат парата, така става!", добавя Стефан А.
"на мен ми изглежда умишлен палеж, дано греша...", посочва Надежда Дойчева.
"Сериозно ли бе хора. Спрете се, всеки има деца, семейство, родители, сигурно има причина, но не става така. От тези изпепелени коли, колко са на някой който хал-хабер си няма защо му се е случило, колко родители няма да могат да закарат децата си до ясла или градина, болен родител до болница. Ами като сте толкова ербап идете на Бонсови поляни и се разберете като мъже ", отбелязва Вера И.
Други все пак допускат, че е възможно да е имало къса при една от колите и огънят да се е разпространил.
Засега няма данни за пострадали.
Снимки: Виктория Нейкова

Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив