Спокойно е преминала нощта за 16-годишния ученик, който постъпи вчера с височинна травма, получена в софийско училище.
До късно снощи той беше опериран от неврохирурзите на "Пирогов". По време на интервенцията екипът извърши компресия и стабилизация на на тежко засегнатия фрагмент на гръбначния стълб.
Към момента детето е настанено в реанимация, съобщиха от лечебното заведение.
Припомняме че вчера момчето падна на бетонна настилка от петия етаж на Професионалната гимназия по транспорт и енергетика „Хенри Форд".
Ученик падна от висок етаж на училище в София
Падналият от 4-тия етаж ученик е с тежки травми на гръбнака и краката, оперират го по спешност
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ