Пловдивчани са непоправими оптимисти. Дори в тези тежки дни на пандемия те казаха: "И това ще мине!". Както и да ви звучи надписът, появил се на кръстовището на бул. "България" и ул. "Победа", при всички случаи той накара много хора под тепетата да се поспрат, да се усмихнат и даже да се поуспокоят. Затова повечето от тях приветстваха идеята, която на този етап не се знае чия е.
Разбира се, Тома Неверници винаги има, има ги и сега:
"Много хубаво! Ама откъде сте толкова сигурни, че ще мине? И то безпроблемно, като вече има толкова много болни и жертви. Някак си, човек гледа само себе си. За едни ще мине може би, ама други са починали. Затова не харесвам позитивното мислене, защото не е реално, защото трябва да бъдем реалисти", разсъждава млада пловдивчанка.
На нея и на всички останали ще кажем: Една от най-уникалните прояви на човешката душа е вярата. И ние вярваме: И това ще мине!
Прочетете още
- 09:00 Нова мода в паркирането! Няма да повярвате какво пази паркомясто в Плевен
- 08:00 „Миризлива саморазправа": Тероризират системно шофьор в София СНИМКИ
- 10:00 Пиян без книжка, заплахи и спор в мрежата: Герой ли е този полицай?*
- 23:00 Дневен хороскоп за 22 юни: Oвни, Юпитер може да ви отведе на среща
наблюдател 21:39, 19.03.2020
страхотно видео , браво