Жена от Пловдив се възмути в мрежата за номер с "резервиране" на шезлонг по родното Черноморие, видя Glas.bg.
По думите й наши туристи ставали в ранни зори, за да поставят хавлиите си върху безплатните шезлонги, а след това отивали сладко да си поспят поне до 10 часа.
"Поредната нашенска дивотия! Понеже чадърите и шезлонгите са безплатни, народът става в 5 часа сутринта, слага си хавлиите, за да си заеме място, и отива да си доспи най-малко до 10.", пише тя.
От коментарите под публикацията й става ясно, че и туристи от други страни също прилагали рази стратегия, а не само Бай Ганьо. Друг е въпросът кой първи я е измислил...




Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив