Проф. Асен Балтов отправи смущаващо за някои послание в социалните мрежи. На профила си във Facebook той написа:
"Спазвайте 3Д - Дисциплина, Дистанция и Дезинфекция! Иначе наистина “яко ще се мре”!!!"
Не закъсняха и коментарите под публикацията му.
На едно от твърденията, че у нас има повече заразени заради по-големия брой направени тестове, Балтов отговори така: "Правят се повече тестове, защото контактните стават все повече и повече! От един заразен обикновено контактните от първи ред са 10-15, а при публичните личности и в предприятията може да са и над 100! Видяхте какво стана в Германия - за един ден хванаха с тестуване над 600 заразени в месарски цех! И няма конспирация! Тя е само във вашата глава."
Припомняме, че по рано шефът на Националния щаб ген. Мутафчийски в интервю изрази същите "съмнения".
Мнения и коментари оставяме на вас.
Ето и поста:
Генералът: Очаквам да измрат много хора! Яко да измрат! Ей ще видиш! ВИДЕО
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 11:00 „Как да научим бебето да пази общинската собственост": Наръчник за старозагорски майки
- 12:41 Виждали ли сте Никол, близките ѝ я търсят СНИМКА
- 14:00 Куриер или нарушител? Спор за паркиране завърши с обвинение за удар по автомобил