Потвърдени са нови три случая на COVID-19 в Пазарджик, съобщиха от болницата в града.
Положителни са пробите на лекар от Второ вътрешно отделение и медицинска сестра от Първо вътрешно отделение на МБАЛ-Пазарджик, както и на 7-годишно дете.
Заразени са съпругата на началника на Интензивно отделение д-р Димитър Иванов, който също е с положителна проба и неговото дете. И тримата новозаразени са в добро общо състояние, поставени са на домашна изолация.
Заразените медици в МБАЛ-Пазарджик общо са 12. От ОАИЛ - 9, от други отделения на МБАЛ - 3.
Прочетете още
- 09:00 Александър Сано: Културата е битка за оцеляването ни като нация ВИДЕО
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 17:00 Деца превърнаха „Витошка" в изпитателна писта с въже и тротинетка ВИДЕО
- 18:00 Войната на пътя има верига от съучастници - от фиктивните прегледи до липсата на контрол