Пламва Благоевгрдска област, 55 са новите случаи. Ситуацията е тревожна. Четирима души са починали от COVID-19 в болниците в Благоевград тази нощ, съобщи struma.com. Всички те са били с придружаващи заболявания, казват лекарите, а смъртта им е ускорена от коронаинфекцията.
В тежко състояние са докарани в МБАЛ-Благоевград пациенти от Разлог, а симитлийското село Долно Осеново се превърна в огнище на зараза, тъй като оттам има най-много пациенти.
Преди минути бе установен и пациент с COVID-19 в неврология на МБАЛ, което налага повторно затваряне на отделението, дни след като бе извършена дезинфекция.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив