За снимачна площадка за филм на ужасите или по-скоро поредното занемарено място в страната ни, сигнализират в социалните мрежи. Мястото е спирка за обществен транспорт на село Скутаре до Пловдив. Тук са принудени да чакат пътниците, за да стигнат до града. Много от коментиращите се възмутиха от състоянието на съоръжението и се предизвика бурна дискусия, за това кой е отговорен за случващото се. Един от коментарите гласи:
„Не дай си Боже да чкаш автобус по късна доба. Рискуваш да бъдеш обран изнасилен или убит“.
Това написа авторката на публикацията:
„Срам, автобусната спирка на с. Скутаре! Допълвам... Този упрек е и към мърлячите и вандалите, и към отговорните за стопанисването!“
Прочетете още
- 13:01 Силна експлозия или трус? Загадъчен тътен разтревожи Пловдив и региона
- 12:02 В памет на Кристиян: Ден на траур обявиха в гимназията в Сопот
- 13:41 Пореден инцидент! Камион отнесе мантинела, озова се в насрещното ВИДЕО
- 16:00 Нов скандален въпрос около трагедията на АМ „Тракия": Бащата на Сияна посочи вещото лице