Стотици автомобили са блокирани на границата между Германия и Франция, сигнализираха българи на Glas.bg
Наши сънародници се оплакаха, че вече три денонощия стоят на границата между Германия и Франция и не могат да се приберат в страната ни.
"Няма тоалетни. Нямаме храна и вода. Има малки деца, а от полицията ни обясняват, че не знаят кога ще преминем", казват подателите на сигнала.
Мерките са заради извънредното положение в страната ни. Освен българи, има и много чакащи от Румъния и Молдова.


Прочетете още
- 09:00 Нова мода в паркирането! Няма да повярвате какво пази паркомясто в Плевен
- 08:00 „Миризлива саморазправа": Тероризират системно шофьор в София СНИМКИ
- 10:00 Пиян без книжка, заплахи и спор в мрежата: Герой ли е този полицай?*
- 23:00 Дневен хороскоп за 22 юни: Oвни, Юпитер може да ви отведе на среща