Телефон е бил задигнат от дете в пловдивски мол. Това твърди майката на детето.
По думите й устройството се следи от нея и е наясно "с локацията му".
"Искам да споделя за откраднат телефон от МОЛ Плаза - Самсунг Галакси А34 с кейс на патенца. Телефонът има родителски контрол и виждам къде е по локация в момента. Моля този които го е взел да го занесе в полицията като намерен. Мисля че има начин полицаите да изискат да видят камерата в мола.", посочва Дима Апостолова.
Потребители съветват жената веднага да подаде сигнал на полицията и да предаде локацията на телефона, а не да дава "ултиматуми".
Прочетете още
- 13:01 Силна експлозия или трус? Загадъчен тътен разтревожи Пловдив и региона
- 12:02 В памет на Кристиян: Ден на траур обявиха в гимназията в Сопот
- 13:41 Пореден инцидент! Камион отнесе мантинела, озова се в насрещното ВИДЕО
- 16:00 Нов скандален въпрос около трагедията на АМ „Тракия": Бащата на Сияна посочи вещото лице