На 63 години ни напусна д-р Димитър Белаков. Известният невролог е починал след усложнения от COVID-19, съобщи TrafficNews.
В понеделник пловдивският медик е приет в болница. Състоянието му обаче бързо се е влошило. Преместен е в Интинзивно отделение и е поставен на апаратно дишане, но въпреки усилията на колегите му д-р Белаков е загубил битката с болестта.
Д-р Димитър Белаков е завършил медицина във ВМИ Пловдив. Десет години е работил в общинската болница в Сопот, а след това в неврологичен център в Триполи, Либия. От 2001 г. той е председател на Трета комисия на ТЕЛК Пловдив.
Прочетете още
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО
- 08:26 Стана ясно кой е младежът, убит заради 40 евро на Лъвов мост
- 21:06 Нападнаха екип на GlasNews по време на репортаж край "Лъвов мост", има задържани СНИМКИ
- 23:00 Дневен хороскоп за 23 юни: Близнаци, любовта е във въздуха - уловете я!