Природата е велик художник! И когато имаш очи да я видиш, правиш това, което е сторил Владимир Каперски. Благоевградчанинът изтървал в гората познатата пътека и продължил по обходни отсечки, за да попадне на поредното природно чудо - това дърво," толкова удивително и необичайно", "опълчило се с цялата си жажда за живот срещу стихиите".
Дървото е снимано в близост до мястото, където живее мъжът - с. Лешко, Благоевградско. И наистина е уникално! Някои видяха как "с крака и ръце се е вкопчило в склона". Други - тяло на жена, която крепи дървото. Желанието и силата са били толкова големи, че накрая ръцете й се сливат с корените... А накрая жаждата и силата стават едно... вълшебно творение на природата..."
"На това се казва да се вкопчиш в живота", възкликна друг потребител на социалните мрежи, а жена заключи: "Така е и в живота. Той те брули, а ти все още оцеляваш".
"Това дърво съм аз. Благодаря, че ми помогна да се видя", сподели откровено друга жена в мрежата.
Каквото и да виждаме в това дърво - фигура на легнал мъж или жена, крепяща ствола му, то си е удивително и уникално! Най-вече със стремежа си да продължи съществуването си...
А Бягащото дърво на магистрала Тракия се сдоби с конкурент или пък... със събрат?

Всеки снима бягащото дърво на магистралата. А вие? СНИМКИ

Прочетете още
- 20:36 Зловещи разкрития за смъртта край Лъвов мост: Спор, бутане и трима в ареста СНИМКИ
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 16:50 Тапа на „Тракия": две катастрофи и проливен дъжд блокираха движението към Пловдив СНИМКИ
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО