Радостна новина от Военномедицинска академия! Съобщиха я от самото Инфекциозно отделение, в което е бил лекуван и вече е оздравял от COVID-19 92-годишен българин.
Дядо Тодор, който се бори мъжки и успява да пребори смъртоносния вирус, бе изпратен днес от докторите с аплодисменти.
"Днес към дома си тръгва един пациент със силен дух! Горди сме, че помогнахме на 92-годишния дядо Тодор да пребори Covid-19, което го превръща в един от най-възрастните пациенти в Европа, преминали през това изпитание", съобщиха от лечебното заведение.
От ВМА поздравиха всички колеги от Зоната - най-опасното отделение, в което се лекуват заболелите от COVID-19.

Прочетете още
- 09:00 Александър Сано: Културата е битка за оцеляването ни като нация ВИДЕО
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 17:00 Деца превърнаха „Витошка" в изпитателна писта с въже и тротинетка ВИДЕО
- 18:00 Войната на пътя има верига от съучастници - от фиктивните прегледи до липсата на контрол