Ново нарушение на скоростенен режим на магистрала „Тракия“ край Пловдив от 224 км/ч засне камерата пътна полиция.
Водачът, управлявал лек автомобил "Ауди" със софийска регистрация е пътувал в посока Бургас. Статистиката показва, че преобладаваща част от пътуващите по магистралата шофьори се движат със скорост от 100 до 120 км/ч.
Заснетият водач попада в категорията на неспазващ максимално допустимата скорост в участъка и влиза в "черния списък" с нарушителите, заснети със скорост над 200 км/ч по магистралата.
Хванаха червено "Ферари" да шпори със 126 км/ч в Пловдив
Джигит лети край Пловдив с 210 км/ч! Случи му се случка
Прочетете още
- 09:00 Александър Сано: Културата е битка за оцеляването ни като нация ВИДЕО
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 17:00 Деца превърнаха „Витошка" в изпитателна писта с въже и тротинетка ВИДЕО
- 18:00 Войната на пътя има верига от съучастници - от фиктивните прегледи до липсата на контрол
Ивелин 16:09, 07.05.2020
Поредната простотия в държавата