4 са новите случаи на заразени с коронавирус в Пловдив, съобщиха от Националния щаб. Областният управител Дани Каназирева съобщи, че по данни на РЗИ в Пловдив не става въпрос за служители на здравната инспекция, а за взети три амбулаторни проби, които РЗИ транспортира до лабораторията в Стара Загора.
Заради грешна проба: 5 дни заразен в Пловдив стои в общинска болница
По информация на директора на РЗИ д-р Ваня Манчева вече се прави епидемиологично проучване.
Относно другия случай в МБАЛ "Свети Пантелеймон“, също съобщен тази сутрин от Националния щаб, екипът на РЗИ е вече в болницата и след уточняване на епидемиологичната ситуация ще се вземат съответните мерки.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 08:00 Вълна от обири на коли по варненските плажове - задигат всичко, дори маркови очила на 10 години
- 10:00 Познат сценарий - обществото посочва виновника още в първите часове и това почти винаги е шофьорът
- 08:15 Трус във ВМЗ - Сопот: Целият управителен съвет подаде оставка