Вътрешното отделение на МБАЛ „Д-р К. Попов“ в гр. Карлово е затворено за 24 часа за дезинфекция, поради установен случай на коронавирус на пациентка, която е била приета на лечение с друга диагноза. Направени са тестове на контактните лица и персонала. Пациентката е преместена в COVID отделението. РЗИ е издала необходимите предписания.
Предвид голямата бройка на новозаразени за изтеклото денонощие, все още продължава проучването на отделните случаи и към момента се обобщава постъпилата информация от РЗИ. Ще бъде дадена пресконференция в следобедните часове.
Прочетете още
- 13:01 Силна експлозия или трус? Загадъчен тътен разтревожи Пловдив и региона
- 12:02 В памет на Кристиян: Ден на траур обявиха в гимназията в Сопот
- 13:41 Пореден инцидент! Камион отнесе мантинела, озова се в насрещното ВИДЕО
- 16:00 Нов скандален въпрос около трагедията на АМ „Тракия": Бащата на Сияна посочи вещото лице