Камион „Сканиа” с монтиран специален сгъваем кран се заклещи под моста за град Черноморец на главния път Бургас-Созопол.
Около 14:30 часа тежкотоварният автомобил се е опитал да премине под виадукта, но явно шофьорът не е преценил, че съоръжението трябва да се свие още, иначе ще се закачи.
Камионът се е заклещил, а кранът буквално е изкъртил пътния надлез, разказаха очевидци. Вече 45-50 минути около мястото на инцидента се суетят строителни работници и полиция, и се питат какви мерки трябва да се предприемат. Временно затруднено е движението в посока Созопол.
От снимките, които изпрати наш читател се вижда, че пътният съоръжение, което отвежда трафика към Черноморец в окаяно състояние – напукано, със стърчаща арматура. Миналото лято, в посока от Созопол до Бургас, мостът бе „ударен” и от друг тежкотоварен камион, което наложи сериозни ограничения за движението по надлеза.
След този случай не се допускат камиони над 12 т да преминават по съоръжението.
Не е ясно дали сега няма да се въведат нови ограничения и кога АПИ ще го ремонтира, тъй като надлезът очевидно се нуждае от аварийна реконструкция
Прочетете още
- 20:00 "Като от психотрилър": Мъж с клещи за рязане нахлу в блок в София СНИМКИ
- 21:00 Кабел от четвъртия етаж до кола: Необичайно зареждане в София ВИДЕО
- 12:00 Китайски хороскоп за май: любов, пари и съдбовни обрати
- 18:15 Устройство за прогонване на птици къса нервите на жители на столичния кв. "Оборище" ВИДЕО