Електроразпределителната компания в Североизточна България отстрани редица аварии по електроразпределителната мрежа, които днес възникваха в различни часове на деня вследствие на силния вятър и валежите от дъжд и сняг.
Екипите на Електроразпределение Север, част от групата ЕНЕРГО-ПРО Варна, възстановиха електрозахранването на над 20 населени места. Продължава работата по възстановяване на електричеството на други 46 населени места, от които 19 са в област Русе, 15 в област Шумен, 11 в Разград и 1 в Добрич.
Електроразпределение Север мобилизира своите екипи, снабдени с оборудване и техника за работа в зимни условия. Компанията поддържа постоянна връзка с областните и общинските администрации в Североизточна България за обмен на оперативна информация и синхронизиране на действията.
Прочетете още
- 19:00 Сигнал в мрежата: Жена е нападната, докато храни котки
- 16:06 Дърветата пак виновни? Шофьор се „сблъска" с градската флора в Ловеч
- 17:00 Зловещо! Парапет увисна над пропастта: крайбрежната алея в Ахтопол се срутва ВИДЕО
- 18:00 30 години стигат!: Жители на Суходол излизат на протест заради разбития Околовръстен път