Нападателят на Левски - Валери Божинов, заяви след победата с 3:1 над Ботев (Пловдив), че третото място не отива на клуба. Божинов се появи на терена през второто полувреме и успя да се разпише за своя тим.
“Нека не се заблуждаваме от една победа. Ние след всеки успех едва ли не си мислим, че нещо сме направили. Дано и в следващите мачове се представим както в днешната среща. Шест точки разлика са много, но ще се борим за по-предно класиране. Днес Паулиньо изигра доста силен мач. Той има голям потенциал. Това вече е истинският Паулиньо. Третото място не отива на голям клуб като Левски. Нашият клуб е марка и всички искат да се представят на ниво в мачовете срещу Левски. Затова няма лесни срещи. Виждате, че в първата шестица всеки може да победи всеки. Благодаря на феновете, че днес за пореден път бяха на стадиона и ни подкрепяха. Те ни задължават да се раздаваме”, заяви Божинов.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив