Димитър Димитров разкри, че напуска Иртиш и скоро се прибира у нас. Наставникът призна, че ще съди клуба от Павлодар. Причината неговите действия за номерата, който казахстанците се опитаха да извъртят на Херо, в опит да не плащат неустойката, залегнала в договора му.
Ръководството на Иртиш не допусна Димитров и помощниците му за мача с Жетису, а след това го обвини, че не се е явил на срещата.
"Още не съм си тръгнал от Казахстан, но се прибирам скоро в България. Не мога да коментирам казуса с Иртиш. Да не мислите, че съм си измислил историята?
Ситуацията е много сложна, така че не мога да споделя нищо по темата. Такъв е съветът на адвоката ми", заяви Херо пред vesti.kz.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив