Въпреки че разводът с бившия й съпруг Брад Пит все още не е приключил, Анджелина Джоли вече има нов приятел, съобщават американски таблоиди.
Според анонимни източници на изданието красавицата се среща с актьора и музикант Джаред Лето.
Двамата прекарвали доста време заедно напоследък. Запознати коментират, че причина за това може да е желанието на Лето да предложи роля на Анджелина в новия си филм.
Фенове коментират, че ако това е вярно, то просто показва какъв тип мъже харесва актрисата, тъй като Джаред приличал на Брад Пит в много отношения.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 10:05 "Камионът не е спукал гума": Адвокат и бащата на Сияна оспориха версията за инцидента
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход