Половинката на Кубрат Пулев - Андреа, най-накрая проговори за горещия скандал. Преди дни Кобрата страстно целуна в устата апетитната журналистка Джени Суши, а след това започна истинска сага.
Разразиха много коментари за държането на Кобрата. Заговори се дори за раздяла между двамата. В същото време работодателят на Суши обясни, че тя е шокирана и наранена, нищо, че си качи снимка, на която е прегърнала Пулев. По-късно журналистката изтри снимката.
Ето какво написа в социалната мрежа самата Андреа:
Има дни, в които ми се иска да имам вълшебната пръчка на времето, за да избирам епохата в която искам да живея. Последните дни си мисля за миналия век, който роди сексуалната революция, направи Мерилин Монро и Мадона икони на сексапила, и в който целувката беше акт на любов, приятелство и страст, а не „насилствен опит за сексуален тормоз“.
Не исках да говоря по темата, защото за мен тя е по-скоро смешна, отколкото сериозна! Но не харесвам, когато хората злоупотребяват.
В изявление на "Vegas Sport Daily", разбирам, че Jenny Sushe е станала жертва, и е наранена и шокирана!
Как е възможно човек, който сам си качва подобно видео, да твърди колко е наранен от него.
За мен това е една шега и по-скоро комична ситуация!
Иначе колкото до сушито... Всички го обичаме, но когато рибата е прясна, а оризът не е силно преварен.
Прочетете още
- 19:00 Докато едни убиват, други спасяват: България в седем дни ВИДЕО
- 15:01 Задигнаха акумулаторната кола на малко дете дни след рождения му ден СНИМКИ
- 18:00 Как изглежда домът на скулптор с вдъхновение като от приказките? Ето така СНИМКИ
- 16:13 Стършел ужили мъж на пътя за Варна, Спешна помощ го пресрещна за минути СНИМКИ