След толкова рев, че не може да си вижда децата от Христина Витанова, Благо Георгиев прекара Коледата си с тях, видя HotArena.
След острите думи, които Златка изстреля за майката на Йоана и Давид в „Биг Брадър“, плеймейтката най-вероятно ще стои далеч от тях, когато половинката й ги вижда.
Снощи Джизъса пусна усмихнато фото в профилите си из мрежата, на които е с наследниците си и са много щастливи. На кадъра Райкова липсва. Нещо повече – русокоската е единствената ВИП персона у нас, която не е качила снимки нито от Бъдни вечер, нито от Коледа. А това е доста съмнително…
Вчера се разнесе мълвата, че фолк певицата ДесиСлава и нейният Благо са разделени от две седмици, като тя дори е напуснала София и се е пренесла при майка си в Пловдив. Феновете на пайнерката подозират, че за празниците обаче двамата са се събрали. Снощи една и съща коледна снимка на сина им Борис попадна и в профила на двамата родители.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 10:05 "Камионът не е спукал гума": Адвокат и бащата на Сияна оспориха версията за инцидента
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход