Покрай старта на новия сезон на „Откраднат живот“ една от екранните любимки – Диана Димитрова (д-р Огнянова), споделя ужасяваща вест, научи HotArena.
Била е на косъм от смъртта. Случката с фатален привкус се разиграла преди години, когато красавицата е още ученичка и е на екскурзия на езерото Сребърна. Димитрова пази в тайна какво точно се е случило, но изобщо не било шега работа, писа „България Днес“.
По същото време се готвила за кандидатстване в Художествената академия. Веднага след Сребърна отишла на изпитите, рисувала 2-3 часа, но й прилошало и я завели в „Пирогов“.
В крайна сметка я приели с най-висок успех.
Прочетете още
- 20:00 Глутница вся ужас в София: Докато институциите спят, кучетата вече вилнеят в следващия квартал
- 22:00 Гризачите стават все по-устойчиви на отрови - задава ли се нова пандемия?
- 21:00 Докато чакаме безопасни пътища: В Казанлък кърпят дупки направо в локвата ВИДЕО
- 19:00 Ужас в София! Асансьор с майка и дете пропадна ВИДЕО