Фолкпевицата Деси Слава влезе преди минути в Бургаския Окръжен съд.
След минути тя ще трябва да даде показания за кървавата трагедия на мегистрала "Тракия", при която шофьорът й Димитър Илиев блъсна и уби на място 20-годишен мъж.
На 9 септември 2016 г. Илиев е пътувал с Деси Слава от Варна към София. Преминали са през Бургас. В 5:45 часа сутринта на магистрала "Тракия”, Илиев е блъснал пешеходеца Божидар Кайлов.
Преди заседанието Деси Слава беше повече от лаконична: "За случая ще говоря след делото, но сега мога да кажа, че Димитър е уникален човек, с когото работя от много време", каза тя, предава "Флагман".
Прочетете още
- 20:00 Глутница вся ужас в София: Докато институциите спят, кучетата вече вилнеят в следващия квартал
- 22:00 Гризачите стават все по-устойчиви на отрови - задава ли се нова пандемия?
- 21:00 Докато чакаме безопасни пътища: В Казанлък кърпят дупки направо в локвата ВИДЕО
- 19:00 Ужас в София! Асансьор с майка и дете пропадна ВИДЕО