Тази сутрин "На кафе" по "Нова телевизия" бе открито по нестандартен начин.
Както е известно, вече четвърти ден водещата Гала отсъства, тъй като е болна, и така гост-коментаторите й са поели всичко в предаването, пише Петел.бг.
Един от тях - писателят Илиян Любомиров, показа домашното си кисело зеле, а след малко наля на колегите си по чаша сок от киселото зеле. Той вметна, че това се налага заради снощния купон на "Нова телевизия", от който бяха пуснати кадри.
Тук "русото изкушение" Ева Веселинова поиска всеки ден предаването да започва с готвене и храна, а не с кафе.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие