Гала буквално успя да избие рибата с визията, с която се появи в ефир. Водещата се показа с маска на лицето, а облеклото й приличаше повече на пижама, отколкото на тоалет за национален ефир.
Водещата на "На кафе" призна, че не е болна. "Нямам грип, но от днес има грипна епидемия в столицата. Всички са притеснени от заразата, която върлува".
Минута по-късно готвачите в предаването поднесоха ракия на блондинката и ко-водещите, които вдигнаха наздравица и започнаха да се наливат!
"Моята работа днес е да пия ракия. Ох, май не прозвуча както трябва. Да се лекувам с ракия исках да кажа", заяви водещата.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 08:00 Вълна от обири на коли по варненските плажове - задигат всичко, дори маркови очила на 10 години
- 10:00 Познат сценарий - обществото посочва виновника още в първите часове и това почти винаги е шофьорът
- 08:15 Трус във ВМЗ - Сопот: Целият управителен съвет подаде оставка