Гала спази традицията на днешния празник - Игнажден, а именно да не влиза с празни ръце. Блондинката се появи в студиото на "На кафе" със сладки, които поднесе на останалите коментатори в студиото.
"Така е редно. Игнажден е и според традицията, който влезе в дома ни, не трябва да бъде с празни ръце. Дано да ви е сладък деня", заяви русокоската и започна да черпи всички.
Юлиан Константинов, Кристина Патрашкова, Ева Веселинова, бъдещият татко и половинка на Петя Дикова Илиян Любомиров и Андреа Банда Банда искрено се зарадваха на лакомствата, но първо започнаха да си чешат езиците с водещата.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 10:05 "Камионът не е спукал гума": Адвокат и бащата на Сияна оспориха версията за инцидента
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход