„Всеки го знае, всеки е чувал за него, но не знаехме как да го наричаме. Това е той #AFTERMAN Враг номер едно за обществото и неофициално пазен от властта. Много хора го отричат, а тайно се срещат с него. Вижте кой е Афтърмен!“, с тези думи хитовият рапар представи дългоочакваното си парче в официалния видео канал на FACING THE SUN в световната мрежа за видеообмен.
И този път хитмейкърът залага в новата си песен на колаборация с двамата актуални хип-хоп изпълнители – Dim4ou и Боро Първи. Това не е първият път, в който тримата изпълнители си сътрудничат. Последното им общо парче „Мърдай“ получи над 17 милиона слушания и беше тотален хит в родните класации месеци наред.
Режисьор на видеоклипа към песента е Кирил Киров – Кико.
И този път хитмейкърът залага в новата си песен на колаборация с двамата актуални хип-хоп изпълнители – Dim4ou и Боро Първи. Това не е първият път, в който тримата изпълнители си сътрудничат. Последното им общо парче „Мърдай“ получи над 17 милиона слушания и беше тотален хит в родните класации месеци наред.
Режисьор на видеоклипа към песента е Кирил Киров – Кико.
Прочетете още
- 08:15 Трус във ВМЗ - Сопот: Целият управителен съвет подаде оставка
- 22:00 Гризачите стават все по-устойчиви на отрови - задава ли се нова пандемия?
- 21:00 Докато чакаме безопасни пътища: В Казанлък кърпят дупки направо в локвата ВИДЕО
- 00:01 Днес е 26.6.2026 - огледалната дата, която според мнозина сбъдва желания