Поп звездата Мария Илиева заведе сина си Александър на екскурзия до слънчевите плажове на Маями. Това разкри самата певица, като публикува кадър с 1-годишното си момче в социалните мрежи, пише „Монитор“.
„Безценни моменти“ написа изпълнителката на „Нищо“ под снимката си, а отдолу феновете я затрупаха с комплименти и умилителни коментари.
Илиева даде живот на малкия Александър в началото на 2018 г., а през декември потвърди, че отглежда сина си сама.
Съвсем скоро певицата ще се впусне в ново приключение. Тя ще трябва да влезе в обувките на 13 свои колеги на сцената на „Като две капки вода“, чийто старт е заложен за 25 февруари.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив