Григор Димитров и Южени Бушар се оказаха в опасна близост, съобщават медиите в САЩ.
Двамата се засякоха в Маями, където се подготвят за турнира, който започва следващата седмица. Имената им бяха споменати заедно в няколко материала на най-популярните издания зад океана.
Местните издания отбелязват, че двамата в момента са свободни. Наскоро българинът се раздели с Никол Шерцингер след три годишна връзка.
Красавицата Бушар никога не се е хвалила с гадже, макар да е една от най-желаните спортистки заради перфектното тяло и пленяващата усмивка.
Упорито се твърди, че двамата са имали любовна авантюра преди години.
Димитров и Бушар участваха в специално медийно събитие.
Прочетете още
- 08:15 Трус във ВМЗ - Сопот: Целият управителен съвет подаде оставка
- 22:00 Гризачите стават все по-устойчиви на отрови - задава ли се нова пандемия?
- 21:00 Докато чакаме безопасни пътища: В Казанлък кърпят дупки направо в локвата ВИДЕО
- 00:01 Днес е 26.6.2026 - огледалната дата, която според мнозина сбъдва желания