Преслава не си е правила планове да има дете, узна HotArena.
Това разкри изпълнителката пред Слави Трифонов. Певицата бе гост в рубриката на Дългия „Нещо лично“, писа „България Днес“.
„Детето стана от само себе си и съм много щастлива. Голямо значение има и кой е бащата. То е направено с много любов. До момента не съм се навивала да бъда мака и съм мислила, че мога да съчетавам нещата. Това дете е плод на голяма любов“, започна изповедта си Преслава.
Певицата сияе от щастие, щом малката Паола й се усмихне. Преси трудно успява да съчетае работата и гледането на бебето.
„Качих около 15 килограма през бременността“, допълни певицата, която вече е в топ форма.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие