Победата на Дидо бе прецедент в историята на риалитито до момента, тъй като рокаджията е и първият популярен участник, който печели шоуто. Той постигна победата си, като в първата част от финала спечели срещу емигранта Роман Банев, а във втората част категорично надделя над европейската шампионка по лека атлетика Ваня Стамболова и в двете битки. Зрителите също дадоха своя принос за триумфа на Дидо, пише „ТелеграФ“.
„Цялото преживяване е много ценно за мен. В началото го считах за зелено училище – казах си: „сега ще поседиш тук на почивка сред природа, да подишаш чист въздух“, заяви в предаването „Тази сутрин“ вокалистът на Д2. Казва, че е научил много от мъжете във формата – от Цецо, Митко, Иво, Христо и от Роман. Научил се е също да е благодарен за малките неща в живота.
„С много хора успях да се съединя, с други цял живот не би ми стигнал да се съединя“, каза още победителят.
На финала на шоуто Иван и Андрей съобщиха, че вече започва кастингът за пети сезон на най-успешния риалити формат.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 22:50 Твърдения за агресия в Пловдив: Младеж с тротинетка е изритал баща на Гребната база ВИДЕО
- 21:00 „Дайте IBAN да преведа за найлони": Шофьор избухна с ироничен апел към общината