Благой Георгиев показа снимка на големия си син Давид и неговите съотборници по футбол. Очевидно наследникът на Джизъса иска да върви по неговите стъпки и тренира с топката, облечен в марков екип.
Георгиев отдавна не беше пускал снимка с децата си. Малкият му син Елай живее в Москва с майка си Есмер, а Йоанна и Давид са под опеката на родителката си Христина.
В "Биг Брадър" Георгиев на няколко пъти призна, че има проблеми с нея за контактите си с хлапетата. Явно Благой е успял да си извоюва правата от майката на децата си и днес е щастлив в компанията на шестгодишия Давид.
Давид (третият от ляво на дясно) иска да стане добър футболист като баща си.
Прочетете още
- 20:00 Глутница вся ужас в София: Докато институциите спят, кучетата вече вилнеят в следващия квартал
- 22:00 Гризачите стават все по-устойчиви на отрови - задава ли се нова пандемия?
- 21:00 Докато чакаме безопасни пътища: В Казанлък кърпят дупки направо в локвата ВИДЕО
- 19:00 Ужас в София! Асансьор с майка и дете пропадна ВИДЕО