„Биг Брадър“ и производният му „ВИП Брадър“ напускат българския телевизионен ефир, научи HotArena.
На негово място през есента вероятно ще се излъчва „Х фактор“ или „Денсинг старст“. Според хора от екипа на Нико Тупарев самият той вече не виждал смисъл в риалити предаването, тъй като в последните години не му носело особени печалби.
Друга причина са крайно незадоволителните резултати на шоуто през 2018г., които били доста под очакванията на Нова. Шоуто гълта над 3 милиона лева от бюджета на медията и телевизията най-вероятно ще си спести този разход. Миналата година „Биг Брадър“ спря да се излъчва и във Великобритания поради липса на зрителски интерес.
Истинските звезди отказват да участват във формата. Всяка есен зрителите се питата коя плеймейтка или рапър ще прекрачат прага на Къщата. Висока топка за шоуто останаха Лили Иванова, Христо Стоичков, Димитър Бербатов, Васил Найденов и Нина Добрев, пише „България Днес“. Освен всичко изброено, лицензът на „Биг Брадър“ изтича тази година и едва ли ще бъде подновен.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив