"Честно казано, наистина съжалявам. Точно преди влизането ми имах целта и идеята да стигна до финала. Може би прекалено позитивната ми игра и това да нямам конфликти ми изигра лоша шега. Но показах, че съм весел и усмихнат човек, който се наслаждава на живота, който гледа да се забавлява. Не заслужавах това като позиция. Може да е част от моя характер. На моменти се опитах да бъда друг, но вътрешното ми "аз" не го разреши. По-скоро съм дипломатичен", обясни Саката.
Той разкри и кое го е подразнило в Къщата. "Може би умишлените конфликти, които определени хора създават, не ми харесваха. Смятам, че това беше най-позитивният каст от началото на това шоу. Всички бяхме едно семейство, с изключение на един човек. Забавлявахме се заедно, плакахме заедно. Станах приятел с Гъмов, добро впечатление ми направи Албена. С Джулката също, Wosh MC пък е №1", завърши футболистът.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие