Сузанита, която все още няма 18 години отново легна под ножа, видя HotArena.
Този път скандалната щерка на Орхан Мурад се е подложила на ринопластика, за която се е бръкнала между 4 – 6 бона. Последователите й в социалните мрежи забелязаха промяната и побързаха да направят колажи „преди и след“ доказващи разликата, твърди „Телеграф“.
Нослето на блондинката вече е с нова форма и това личи от качените от нея фотоси в Инстаграм. Всеобщото мнение на феновете на певицата е, че вече визията й е под всякаква критика. Първо Сузанита наблъска устните си с хиалуронова киселина, после си постави силиконови импланти в гърдите, пише още вестникът.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие