Певицата Тита и гаджето й Виктор делят един покрив от няколко седмици, научи HotArena.
Дуетната половинка на Криско от дълго време живее в София. Първо Тита си нае апартамент под наем, но след като разбра, че бъдещето й е свързано със столицата, купува уютно апартаментче. Доскоро нейната половинка Виктор живя в родния си град Силистра, но се премества при любимата си жена, в която вижда идеалната половинка, пише „България Днес“.
Намеренията му са сериозни и затова решават да заживеят заедно. Виктор е от заможно семейство. Той върти семейния бизнес и от начина му на живот личи, че той е доста доходоносен. Младежът има тузарски „Мерцедес“, с който разхожда певицата из страната. Малко след като пламва любовта им, Виктор заминава с родителите си в чужбина. Когато се връща в Силистра, Тита заминава за София. Почти година и половина двамата са разделени. Двамата влюбени са заедно от три години, а според близки до Тита, тя очаква съвсем скоро да се сгоди.
Прочетете още
- 20:00 Глутница вся ужас в София: Докато институциите спят, кучетата вече вилнеят в следващия квартал
- 22:00 Гризачите стават все по-устойчиви на отрови - задава ли се нова пандемия?
- 21:00 Докато чакаме безопасни пътища: В Казанлък кърпят дупки направо в локвата ВИДЕО
- 19:00 Ужас в София! Асансьор с майка и дете пропадна ВИДЕО