Венета Райкова пак се събра със съпруга си Тихомир. Тв водещата седна на една маса с бившата си половинка, а повод за срещата беше рожденият ден на сина им Патрик, пише в. "България днес".
Двойката почете рождения ден на младежа с обяд в столична механа. Тримата позираха пред камерите като истинско семейство и по нищо не личеше, че имат проблеми помежду си.
Освен отрупаната маса, брадърът и блондинката изпиха и по една бира за здравето на наследника си.
Изглежда подобни събирания на тримата за рождените дни, се превръщат в тяхна традиция.
Венета и Тишо се разведоха преди повече от година, но продължават да поддържат връзка. Водещата редовно споделя, че са останали в добри отношения и разводът им е бил изключително приятелски, най-вече заради малкия Патрик.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив